WELCOME IN M&F TECH

We create solutions for your company

producent Konstrukcji stalowych

Konstrukcje Stalowe to obszar naszego działania, w którym nieustannie się rozwijamy. Naszym celem jest dostarczanie klientom solidnych i przemyślanych rozwiązań. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie, poczynając od pracy na dziale produkcyjnym, kończąc na zarządzaniu projektami zgodnie z zasadami lean management. Znamy zatem branżę od podszewki i wiemy, czego oczekują nasi klienci będący profesjonalistami. Liczą na praktyczność, niezawodność oraz precyzyjne wykonanie naszych produktów. W naszej ofercie znajdują się konstrukcje stalowe o różnych wymiarach i zastosowaniach.

Skupiamy się na budowaniu indywidualnej relacji z klientem i zwiększaniu zaufania dostarczając niezawodne rozwiązania. Nasz zespół wesprze Ciebie na każdym etapie projektu nie będziesz musiał się martwić o nic. Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych.

pasja ikona

PROFESSIONALISM

Rozumiemy go jako tworzenie produktów wysokiej jakości, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są dostarczane w umówionym terminie.

jakość ikona

QUALITY

Tworzymy cierpliwie i solidnie. Wiemy jak ważny jest efekt końcowy. Połączenie wyselekcjonowanych materiałów i precyzji wykonania pozwala nam tworzyć produkty wysokiej jakości.

profesjonalizm ikona

DOŚWIADCZENIE

10 lat doświadczenia w branży nauczyło nas właściwego doboru materiałów, dokładności i praktyczności rozwiązań projektowych.

zaufanie ikona

TRUST

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.Wiemy, że produkty są dobre tylko wtedy, gdy nasi klienci są z nich zadowoleni. Dlatego dużą wagę przykładamy do słuchania swoich klientów i reagowania na ich potrzeby.

Products

About the company

M&F Tech is a company created on the basis of many years of experience in the metallurgical industry. We have gained the experience in question from scratch, first as production employees, through component management, to managerial positions covering the scope of managing several dozen teams, as well as production and projects in accordance with Lean management principles.

M&F Technology siedziba Toruń

Realizations

Check our previous implementation

Testimonials

As the owner of a construction company, I attach great importance to the quality of the finish and the functionality of the products. Carts from MF tech have proven themselves perfectly. Fast order processing and great contact. I would recommend.
Krzysztof Świderski
KRIS BUD USLUGI OGOLNOBUDOWLANE
I ordered prams for private use. Great for organizing a garage space. Contact with the company and order processing at the highest level. Shipment solidly packed.
Jacek Zakrzewski
Masterline Sp. Z o.o.

Features

dbamy o potrzeby klientów

A good team

We are proud of our team and the work it does.

Dopracowane produkty

We remember the client's needs

We create products with the utmost attention to customer needs.

Zgrany zespół

Refined products

Our products are of the highest quality.